BD Furniture pristato naujieną – užsisakykite baldų fasadus internetu!

Visada ieškome inovatyvių ir patogių sprendimų savo klientams ir partneriams. Nuo šiol mūsų svetainėje galite internetu užsisakyti baldų fasadus. Ieškote geriausia pasiūlymo savo naujiems baldams, o gal ketinate atnaujinti jau esamus baldus. Išbandykite mūsų fasadų užsakymo platformą ir sužinokite kainas.

Gaminame MDF bei lukšto fasadus. 

MDF – yra gaminama iš medžio pluošto ir rišančių medžiagų, veikiant jas aukšta temperatūra ir aukštu slėgiu. Šios plokštės pasižymi labai geru apdirbimu: nesudėtinga pagaminti įvairiausių formų detalių, išfrezuoti įvairiausias formas paviršiuje ir pan. Dėl šių savybių MDF yra labai plačiai naudojama baldų gamyboje.

Plati spalvų gama, aukšto blizgumo paviršius, didelis dizaino, bei formos pasirinkimas įgalina fasadus derinti prie įvairaus interjero.

MDF dėl lengvos priežiūros gali būti taikomi, tiek virtuvės, tiek svetainės, tiek vonios baldų gamyboje.

  • Didelis formų ir briaunų pasirinkimas;
  • Platus spalvų, bei spalvinių efektų pasirinkimas;
  • Įvairus paviršių blizgumas ir struktūriškumas.Natūralaus medžio ar faneruotės (natūraliu medienos lukštu dengta) plokštės – sprendimas unikalus ir prabangus. Lukštas atrodo įdomiai, nes medis turi tekstūrą, skirtingą raštą, o spalva išgaunama beicuojant, lakuojant. Tokie virtuvės fasadai yra brangesni lyginant su MDF. Tinkamai prižiūrint šiuos paviršius jie tarnaus tikrai ilgai.

Kaip užsisakyti fasadus?

Norėdami užsakyti fasadus, nueikite į mūsų elektroninės parduotuvės skiltį fasadai. Pirmiausia išsirinkite ar norite MDF ar lukšto fasadų, o tada suveskite matmenis, pasirinkinte vienetų skaičių, spalvas ir kitas parinktys.

Tik gavus Jūsų užsakymą, susisieksime dėl patvirtinimo ir apmokėjimo

‹ Atgal į sąrašą