Apie mus

KAS MES?

BD FURNITURE VEIKLOS

“BD Furniture” sėkmingai vykdo šias veiklas Lietuvoje ir Skandinavijos šalyse:

 • Profesionalus dizainas
 • Baldų konstravimas su programa
 • IMOS Efetyvi ir greita gamyba
 • Baldų surinkimas gamykloje
 • Baldų pristatymo organizavimas
 • Garantinės ir pogarantinės paslaugos

Įmonė didelį dėmesį skiria darbų aukštai kokybei, patikimumui ir tikslumui, darbuotojų motyvacijos sistemos gerinimui. Įgyvendinant šį tikslą, “BD Furniture” siekia užtikrinti aukšto lygio kokybę ir maksimaliai patenkinti klientų norus.

MEDŽIAGOS

Įmonė baldų gamyboje naudoja šias medžiagas:

 • Plokštė (laminuota, MDF, HPL, faneruota)
 • Medis (beržas, uosis, ąžuolas, pušis)
 • Lietas akmuo (stalviršiai, kriauklės ir kt.)
 • Stiklas (matinis, skaidrus, grūdintas)
 • Metalas (dažytas, blizgus)
 • Apšvietimas (LED, taškinis, liuminescensinis)

Taip pat parduoda Lietuvoje ir užsienyje pagamintas kėdes, nestandartinius minkštus baldus, interjero detales.

DIZAINAS IR GAMYBA

Projektuojant bei gaminant baldus, „BD Furniture“ stengiasi patenkinti visus klientų poreikius. Naudojant žymiausių pasaulio gamintojų geriausias medžiagas ir furnitūrą, siekia aukštos kiekvieno gaminio kokybės. Profesionali darbuotojų komanda, sukaupusi didelę darbo patirtį, leidžia įmonei plėtoti savo veiklą bei pelnyti klientų pasitikėjimą. Tiek namie, tiek darbe žmogų turi supti ne tik gražūs, bet ir patogūs baldai. Kūrybingas ir entuziastingas kolektyvas ras tinkamiausią, kokybės ir kainos atžvilgiu, sprendimą Jūsų namams ar darbovietei.

Esame „Baltic Furniture Cluster“ nariai.

KODĖL TURĖTUMĖTE RINKTIS MUS?

PUIKI KOMANDA

Mūsų įmonėje dirba kvalifikuoti specialistai ir profesionalai turintys didelę patirtį baldų dizaino kūrimo, konstravimo, gamybos ir surinkimo procesuose.

PROCESAI

Bendradarbiaujame su ekspertais: dizaineriais, architektais, medžiagų tiekėjais, kad užtrikintume Jūsų planų įgyvendinimą ir tinkamą projekto proceso valdymą.

NUOSAVA GAMYBA

Nuosavi bei modernūs gamybos įrengimai ir puiki komanda leidžia įgyvendinti individualius projektus ir pasiekti geriausią kainos ir kokybės santykį.

KOKYBĖ

Konstruojant baldus naudojama IMOS programinė įranga. Visi produktai yra gaminami naudojant pažangią gamybos įrangą CNC. Darbai atliekami aukštos kvalifikacijos specialistų.

PATIKIMUMAS

Baldų pardavimo bei gamybos procesai stebimi nuo užsakymo gavimo iki baldų pristatymo klientui. Vykdomas garantinis ir pogarantinis aptarnavimas.

TIKSLUMAS

Baldų gamybai naudojami įrengimai ir programinė įranga suteikia galimybė greitai ir tiksliai suskaičiuoti reikiamą medžiagų kiekį ir kainą, suprojektuoti ir pagaminti baldus.

“BD FURNITURE” VIZIJA

„BD Furniture“ vizija – lyderiaujanti Šiaulių regione, žinoma Lietuvoje ir eksportuojanti į užsienį baldų gamybos ir prekybos įmonė. Sukurianti ir įgyvendinanti įvairios apimties ir sudėtingumo nestandartinius individualius interjero ir baldų projektus. „BD Furniture“ klientai – užsienio įmonės, architekų biurai, dizaineriai, smulkaus ir vidutinio kapitalo verslo įmonės, viešojo sektoriaus įmonės, Lietuvos baldų įmonės, parduodančios baldus Lietuvos ir užsienio rinkose.