Lietas marmuras ir jo gaminiai - bdfurniture.lt
Title Image

Lietas marmuras

Lietas marmuras

Lieto marmuro virtuvės stalviršiai
Galimybė įgyvendinti bet kokią idėją. Paviršiai išgaunami vientisi, neturi sujungimo siūlių. Stalviršiai neporėti, todėl neįgeria kavos, vyno, aliejaus ir kt. Lengva prižiūrėti, pasižymi antibakteriniu paviršiumi.

Lieto marmuro kriauklės
Galimybė rinkis įvairių matmenų ir formų, plataus spalvų pasirinkimo kriaukles, kurios pasižymi patikimumu, yra be jungimo žymių su stalviršiais, lengvai prižiūrimos.

Barai, recepcijos
Galimybė įgyvendinti bet kokią idėją. Geras kokybės ir kainos santykis.

Nestandartiniai lieto marmuro dušo padėklai
Platus matmenų ir spalvų pasirinkimas. Marmuriniai dušo padėklai yra be porų, neįgeriantys, neslidžiu ir šiltu paviršiumi, pasižymi praktiškumu ir reprezentatyvia išvaizda.

Lieto marmuro vonia
Lietas marmuras – ilgaamžė, be porų medžiaga, lengvai atnaujinama, pagal individualų užsakymą. Platus spalvų ir matmenų pasirinkimas.

Lieto marmuro chirurginiai praustuvai
Lieto marmuro chirurginiai praustuvai pasižymi tvirtumu, medžiaga be porų, lengvai prižiūrima, antibakteriniu paviršiumi, neįgeria skysčių, purvų. Produktas yra ilgaamžis ir hugieniškas.

Lieto marmuro palangės
Marmuro palangės yra ypač tvirtos, medžiaga be porų, lengvai prižiūrimas, antibakterinis paviršius, neįgeria skysčių, purvo, lengvai atnaujinamas paviršius. Platus priatikymas medicinoje, antibakterinis paviršius.

Kategorija: